Servisizle

 

 Servisizle ile çocuğunuzun servisi uzun süre beklememesi için size adresinize yaklaşıldınmı mesaj atılması ve çocuğunuzun zamanında inip servisi kaçırmaması büyük bir kolaylıktır. Çocuğunuzu teslim aldıktan sora serviste emliyet kemerini bağlayıp bağlamadığını da bilgilendirir. Çocuğunuz okulla geldiğinde size tekrardan bir bilgi mesajı yollanır.Ve son olarak çocuğunuz okuldan çıkıp servise bindiğinde tekardan size bilgi mesajları yollanır.

001

Servis Yola Çıktı

Servisizle öğrenciniz uzun süre servis beklemesin diye servis yola çıktınmı telefonunuza bildirim gönderir ve sıra size ne zaman geleceğini gösteriyor sıra size yaklaştınmı kapınızın önüne inmenizi ister.

002

Servis Adresinizde

Servis sırası size yaklaştınmı evinizin önüne inmenizi ister ve evinizin önünden sizi alır.

003

Öğrenci Serviste

Öğrenciniz servise bindiğinde hangi koltukta oturduğunu ve emliyet kemerini takıp takmadığını sorun olup olmadığını görebilirsiniz.

004

Okula Varıldı

Servis aracı okul adresine ulaşınca öğrencinizi okula teslim eder ve size bildirim gönderir.

005

Öğrenciniz Okuldan Çıktı Serviste

Servis aracı okul çıkış saatine yakın okula gelir ve bildirim gönderir öğrencinizi teslim alır ve aynı şekil emliet kemerini takıp takmadığını sorun olup olmadığının bildirimini sizlere gönderir öğrencinizin ev adresinize ne zaman ulaşacağını sıra şeklinde görebilrisiniz.