2019 yılında İstanbul’da başlayan serüvenimizde birçok alanda projeler ekleyerek halen devam etmekteyiz. Şirketimiz ana projelerindeki kalitesiyle 2021 yılında İstanbul Teknopark bünyesine geçmiş olup alanında benzersiz olan “Supsis Canlı Destek Sistemi ve İletişim Çözümleri” ürününü kuluçka merkezinden mezun etmiştir. Şuan halen İstanbul’da tamemen özgün olarak özel yazılım geliştirme, mobil uygulama geliştirme, kurumsal website hizmetleri, e-ticaret hizmetleri, “Supsis” ile iletişim çözümleri ve danışmanlık hizmetleriyle devam etmektedir.

Servisizle navigasyon ile öğrencilerin tanımlı güzergâh ve adres bilgileri otomatik olarak sürücü ekranına gelir. Servis şoförü ihtiyaç halinde bu bilgiler ışığında servis hizmetini zamanında ve sorunsuz verebilir. Bizim için en önemli husus çocuğunuzun güvenliğidir. 

Sabah ve akşam servis aracının öğrenciyi aldığı noktaya ne zaman geleceğini, öğrencilerinin sabah gidiş ve akşam dönüşlerde servis aracına binip binmediğini, servis aracının okula saat kaçta giriş çıkış yaptığını servisizle  sayesinde anlık öğrenirler, böylece velilerin yaşamış olduğu endişe ve sorunlar ortadan kalkar.

Servisizle  ile Servis hizmetlerinde yaşanan sorun ve aksamaların neredeyse tamamının çözülmesi ile velilerin / öğrencilerin memnuniyeti sağlar. Bu sayede okul yönetimlerinin servis sorunlarından kaynaklı yaşadığı maddi ve manevi zararlar da ortadan kalkar.

Servisizle yönetim sistemi sayesinde başarılı ve sorunsuz bir hizmet vererek; veli, öğrenci ve okul yönetiminin memnuniyetlerini en yüksek düzeye çıkarır. Servis firması, hizmetlerini anlık ve geçmişe yönelik takip, kontrol ederek profesyonel ve başarılı bir yapıya sahip olur.

Kolay kullanımı ile tam bir sürücü dostu olan Servisizle Sürücü Ekranı sayesinde, servis şoförünün başta bekleme ve bekletme kaynaklı olmak üzere yaşanan tüm sorunları çözülür.

SERVİSİZLE

Bizi Tercih Etmelerinin Nedeni